Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

ŽEIMIUOSE REKONSTRUOTA KAUNO GATVĖ

                      Praėjusį penktadienį Žeimių miestelio Kauno gatvėje simbolinę juostelę perkirpo LR susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, rajono meras Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos  automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas Egidijus Skrodenis, UAB „Kamesta" generalinis direktorius Valentinas Marcinkevičius.

                      Pasak susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus, viskas prasidėjo nuo Žeimių bendruomenės noro turėti gražesnę gatvę. Miestelio renginiuose sutikę Seimo narį „spaudė" ir tuometinis meras Bronislovas Liutkus, ir seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius. „Kaip matote, bendruomenės balsas yra girdimas", - sakė ministras.                           

                     „Nė vienoje kaimo seniūnijoje nėra taip gražiai sutvarkytos gatvės. Keitėme projekto sprendinius, kad „apkarpytume" kainą, tobulinome, atsižvelgdami į finansines galimybes", - sakė rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

                        Projekto „ Kauno gatvės rekonstrukcijos darbai" vertė – apie 900 tūkst. eurų, už kuriuos išasfaltuota apie 1,5 km Kauno gatvės atkarpa, įrengtas apšvietimas, lietaus kanalizacija, šaligatviai, automobilių parkavimo vietos, saugios perėjos su greitį ribojančiais kalneliais. Rekonstruota autobusų stotelė, įrengtos vaizdo kameros.       

 

 

Juostelę Kauno g. iškilmingai perkirpo LR susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos  automobilių kelių direkcijos laikinai einantis direktoriaus pareigas Egidijus Skrodenis, UAB „Kamesta" generalinis direktorius Valentinas Marcinkevičius ir Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius

K. Lukoševičiūtės nuotr.