Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Susisiekimas

Jonavos rajono savivaldybę kerta tarptautinė magistralė Kaunas-Daugpilis, užtikrinanti puikų susisiekimą su tarptautiniais transporto koridoriais Klaipėda-Kaunas-Vilnius- Minskas-Maskva (Kijevas) bei Via Baltica (Berlynas-Varšuva-Kaunas-Ryga-Talinas (Helsinkis)) ir automagistrale Vilnius- Panevėžys-Šiauliai-Palanga. Nuo šių transporto magistralių Jonavos miestas tėra nutolęs vidutiniškai 30-40 kilometrų atstumu.

Iš krašto kelių, kertančių savivaldybę, svarbiausias – Šiauliai-Kėdainiai-Jonava-Elektrėnai. 

Savivaldybėje esančių kelių ilgis yra 1198 km, iš jų 300 km valstybinės reikšmės kelių bei 898 km savivaldybės vietinės reikšmės kelių. Miesto gatvių ilgis – 65 km. Savivaldybės kelių būklė nuolat gerinama.  

Jonavoje susikerta geležinkelio magistralės iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Tarp Jonavos ir Kauno esančiame Karmėlavos miestelyje veikia Kauno tarptautinis oro uostas, kuris gali priimti ir aptarnauti praktiškai visų tipų oro laivus, iki Vilniaus tarptautinio oro uosto tėra tik kiek daugiau nei 100 kilometrų.

Jonava nuolat plečia dviračių takų tinklą, kuris vingiuoja vaizdingais gamtos kampeliais, istorinėmis miesto vietomis ar naujai kuriamais parkais.

Visi dviračių takai apšviesti, įrengtos salelės, kur galima ne tik pailsėti, bet taip pat ir suremontuoti dviratį. Net keliose vietose yra įrengtos dviračių remonto stotelės, kuriuose yra reikalingiausi raktai ir oro pompa.