Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
„ŽALOS MAŽINIMO PASLAUGŲ POREIKIS JONAVOS RAJONE“
Tokia tema vakar Jonavos rajono savivaldybėje vyko apskritojo stalo diskusija, kurios tikslas buvo supažindinti savivaldybės atsakingus darbuotojus ir politikus su narkotikų žalos mažinimo paslaugų nauda asmeniui ir visuomenei, siekiant mažinti infekcinių ligų plitimą bei kitas neigiamas su narkotikų vartojimu susijusias pasekmes.
Renginyje kalbėta šiomis temomis: „Psichoaktyvių medžiagų vartojimas - savivaldybių situacija ir vaidmuo" (pranešėjas - Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vyriausiasis specialistas Rimantas Šagždavičius); „Žalos mažinimo paslaugų nauda savivaldybėms", „Žalos mažinimo programų ir jų finansavimo Lietuvoje apžvalga" (pranešėja - koalicijos „Galiu gyventi" administracijos direktorė Jurgita Poškevičiūtė).
Diskusijose dalyvavo Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė, Jonavos r. savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos pirmininkas Remigijus Osauskas, VšĮ Jonavos ligoninės direktorė Aldona Balutienė, Kauno labdaros paramos fondo „Rigra" vadovė Gražina Aleksaitienė, nevyriausybinių organizacijų ir ekspertų koalicijos „Galiu gyventi" advokacijos vadovas Girdydas Duoblys.
Renginio metu

