Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
VISI KARTU DAROM GERUS DARBUS!
Šiandien Jonavos rajono savivaldybėje svečiavosi akcijos „Raudona nosis" dalyviai: mažieji savanoriai, kurie rengėsi klounais ir linksmino vaikus, bei konkurso (darė raudonas nosis) nugalėtojai.
Svečių laukė paruoštos dovanėlės, padėkos raštai. Akcijos organizatorė, VšĮ „Tikėk savimi" vadovė Ina Čekauskienė merui Eugenijui Sabučiui prisegė medalį „Darom gerus darbus kartu!"; akcijos globėjas verslininkas Kęstutis Macionis padėkojo rajono vadovui, prisidėjusiam prie šios iniciatyvos ir įteikė padėką. Kaukutė merui padovanojo suvenyrą – raudonnosę Kaukutę, laikančią gulbę.
Eugenijus Sabutis prisipažino, kad, bendraudamas su vaikais, nemėgsta ilgai kalbėti, todėl paprašė, kad mažieji papasakotų apie savo veiklą, pasidalytų įspūdžiais.
Šiemet jonaviečiams siūloma įsigyti po pusantro euro kainuojančias klouno nosis. Surinktos lėšos bus skiriamos VšĮ Jonavos ligoninės Vaikų ligų skyriui: jei pavyks, bus perkamas venų ieškiklis, kurio dėka mažiesiems pacientams bus galima saugiai suleisti vaistus.
Bendrojo skyriaus atstovė ryšiams su visuomene Kristina Lukoševičiūtė
K. Putelio nuotr.

