Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
UŽUSALIUOSE – ŠVENTĖ, SKIRTA DAUGIAVAIKEI MAMAI
Vakar Užusalių kultūros centre vietos bendruomenė pagerbė Domicelę Šareikienę, kuriai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medalį.
Domicelė pagimdė ir su vyru Petru išaugino dukrą Onutę, keturis sūnus – Petrą, Joną, Vytautą ir Gediminą.
Moteris neužsidarė tarp keturių namo sienų: audėja, kaimiškos duonos kepėja (su Domicelės kepta duona užusaliečiai sutinka ir palydi garbius svečius), dainininkė, džiuginanti dzūkiškomis dainomis: taip visų meiliai šaukiamą Domute, D. Šareikienę susirinkusiems svečiams pristatė Užusalių kultūros centro vadovė Vitalija Šatkienė.
Daugiavaikę mamą sveikino Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Ūselienė, Užusalių tikinčiųjų bendruomenės „Santarvė" atstovės, padėką 15 metų saviveiklos kolektyve dainavusiai Domutei įteikė Užusalių kultūros centro vadovė.
Šventėje koncertavo Užusalių KC muzikantai ir dainininkai, o balsingajai Domicelei pritarė visa salė...
K. Lukoševičiūtės nuotr.

