Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

UŽUSALIUOSE – SVEIKATĄ STIPRINANČIO KAUNO REGIONO (SSKR) 5-OJI KONFERENCIJA

                           Praėjusį penktadienį Užusalių kultūros centre vykusioje konferencijoje „Geresnės psichikos sveikatos link: savivaldybių vaidmuo" dalyvavo ir susirinkusius sveikino Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, Jonavos rajono savivaldybės meras, Kauno regiono plėtros tarybos narys Eugenijus Sabutis, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras, Kauno regiono plėtros tarybos narys, SSKR politikų atstovas PSO Europos sveikų regionų tinklui Vytenis Tomkus, Kauno rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytoja, SSKR darbo grupės pirmininkė Milda Labašauskaitė.  

                              Konferencijoje diskutuota aktualiomis temomis: sveikatos netolygumai Kauno regione bei kokie pokyčiai; sveikatą stiprinančiam Kauno regionui – penkeri metai: išmoktos ir neišmoktos pamokos; psichikos sveikata ir socialinės paslaugos: institucinis ir pilietinis aspektai; bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis, diegiant veiksmingas psichikos sveikatos stiprinimo priemones; psichikos sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumas ir kokybė: kas pasiekta ir ko siekti savivaldybių lygmenyje; psichikos sveikatos stiprinimas ir priežiūra: bendruomenės požiūris; kt. klausimais.

Pranešimus skaitė bei diskusijose dalyvavo Higienos instituto Sveikatos informacijos centro vadovas  dr. Romualdas Gurevičius, atstovė PSO Sveikiems regionams, SSKR Konsultantų tarybos pirmininko pavaduotoja prof. habil. dr. Irena Misevičienė, Vytauto Didžiojo universiteto prof. emeritas habil. dr. Antanas Goštautas ir doc. dr. Dalija Snieškienė, VšĮ  „Psichikos sveikatos iniciatyva" vadovė Nijolė Goštautaitė-Midttun, VšĮ Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro Psichikos sveikatos centro gydytoja psichiatrė Ieva Šveikauskienė, Kauno r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė, Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos vadovas Vaidotas Nikžentaitis.

                               Konferencijoje „Geresnės psichikos sveikatos link: savivaldybių vaidmuo"  taip pat dalyvavo savivaldybių politikai ir jų administracijų, asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų, NVO ir bendruomenių atstovai.

K. Putelio nuotr.