Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
UŽ NUOPELNUS ŽEMĖS ŪKIUI
Vakar Jonavos rajono savivaldybėje už nuopelnus žemės ūkiui pirmą kartą Garbės ženklai buvo įteikti 17-ai rajone žinomų žmonių. Prieš įteikdamas Garbės ženklus bei jų pažymėjimus, meras Eugenijus Sabutis dėkojo už ilgalaikį ir nuoseklų darbą, kurio rezultatais mes naudojamės šiandien.
Žemės ūkio skyriaus vedėjas Jonas Marčiukaitis prisiminė žmones, kurie dirbo žymiai sunkesnėmis sąlygomis, kai nebuvo pažangios technikos, technologijų. Jų palikimas – melioruoti laukai, gyvulininkystės, administracijos pastatai ir kt. Skyriaus vedėjas padėkojo rajono vadovams už pritarimą ir palaikymą įsteigiant šį apdovanojimą.
Už nuopelnus žemės ūkiui pagerbti: Stanislovas Andrišiūnas, Gintautas Brukas, Liudas Bžožeckas, Pranas Urmonas Dailidė, Marė Teresė Gritėnienė, Vykintas Česlovas Jakštas, Jonas Ivaška, Regina Marciukienė, Elena Pinkevičienė, Vincentas Pranevičius, Kostas Ratkevičius, Stasys Saladinskas, Dalija Storpirštienė, Jonas Klemensas Sungaila, Danutė Šaltenytė, Andrejus Štombergas, Bronė Zubrickaitė.
Pasveikinti šventės dalyvius atvyko mero pavaduotojas Erlandas Andrejevas, administracijos direktorius Valdas Majauskas, jo pavaduotoja Vijolė Šadauskienė.
Visų vardu už apdovanojimą, dėmesį žemės ūkiui ačiū rajono vadovams tarė buvęs Jonavos rajono gyvūnų kovos su užkrečiamomis ligomis stoties viršininkas Kostas Ratkevičius.
Vėliau Garbės ženklo nominantai dalyvavo ekskursijoje po Jonavą.
Tremtinių koplyčioje Jonavos dekanato dekanas klebonas Audrius Mikitiukas aukojo Šv. Mišias už mirusius žemdirbių kolegas.
K. Lukoševičiūtės nuotr.

