Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
SVEIKATĄ STIPRINANČIO KAUNO REGIONO 5-OJI KONFERENCIJA
Š. m. lapkričio 17 d. Sveikatą stiprinantis Kauno regionas organizuoja 5-ąją konferenciją „Geresnės psichikos sveikatos link: savivaldybių vaidmuo".
Konferencijos metu bus skiriamas dėmesys regiono sveikatos problemoms, diskutuojama apie galimus sprendimo būdus, taip pat akcentuojama, jog psichikos sveikatos aspektai svarbūs įvairiose politikos srityse.
Konferencijoje planuoja dalyvauti sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, kt.
Konferencija vyks Užusalių kultūros centre š. m. lapkričio 17 d. 9.00 val.

