Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

SUSITIKO SU MERU

                      Šiandien rajono meras Mindaugas Sinkevičius susitiko su „Neries" pagrindinės mokyklos psichologės Snieguolės Cėgienės suburta mokinių savanorių grupe „Bendraamžiai bendraamžiams". Pasikalbėti, į klausimus atsakyti merui teko prieš filmavimo kamerą: savanorių grupė ruošiasi sukurti filmuką apie Jonavos rajone gyvenančius ir daug pasiekusius žmones.  

                      Maždaug valandą trukusio pokalbio metu mokiniai išgirdo ir nemažai patarimų. Mindaugo Sinkevičiaus nuomone, pasirinkimas ką studijuoti ar dirbti yra geras, kai klausai savęs, o ne tau peršamos nuomonės, tad studijas reikia rinktis atsakingai. Labai svarbu yra sugebėjimas bendrauti, visuomeniškas aktyvumas, dalyvavimas studentiškose organizacijose, visuomeniniuose judėjimuose ir pan.

                      Moksleivius ypač domino mero darbas. Mindaugas Sinkevičius neslėpė, kad būna nemažai streso: nori padaryti kaip geriau, deja, gyvenimas nėra idealus, reikalingi kompromisai. Į mokinių klausimą, kaip rajono vadovas ilsisi, atsipalaiduoja, meras atsakė, jog renkasi aktyvų poilsį: dviračiai, bėgimas, nardymas, žiemą – slidės, snieglentė...  

                      Meras akcentavo, kad brangiausias jo gyvenime yra laikas, nes dažną savaitgalį dalyvauja įvairiuose renginiuose: atiduodamas savo laisvalaikį visuomenei, atimi jį iš savęs, šeimos, draugų. Bet - toks darbas. Į klausimą, kokia gyvenimo filosofija, atsakė, jog vadovaujasi krikščioniškomis nuostatomis: stengiasi gyventi dorai ir nesielgti taip, kaip nenorėtų, kad elgtųsi su tavimi.              

                      Pasak Snieguolės Cėgienės, įspūdžiai iš susitikimo labai geri: meras mokinius padrąsino būti aktyviais ir nebijoti eiti pirmyn, suteikė daugiau pasitikėjimo savimi siekiant tikslų. Moksleiviams meras paliko nuoširdaus, aktyvaus, draugiško ir turinčio humoro jausmą, mokančio bendrauti su jaunimu žmogaus įspūdį. Moksleiviams taip pat didelį įspūdį paliko tai, kad meras yra baigęs tris universitetus (du bakalauro, vienas magistro diplomas) bei turi mokslinį - daktaro - laipsnį.         

Kristinos Lukoševičiūtės nuotr.