Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

SUSITIKO SU BELGIJOS KARIAIS

                      Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius ir jo pavaduotojas Eugenijus Sabutis vakar susitiko su Belgijos kariuomenės vadais bei mechanizuotojo pėstininkų bataliono „Geležinis vilkas" atstovais.     

                      Svečiai pateikė informaciją apie Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų organizuojamas lauko taktines pratybas „Baltijos piranija", kuriose Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai, kartu su Belgijos, Liuksemburgo ir JAV kariais, treniruosis veikti įvairiose karinėse operacijose.   

                      Belgijos kariai sakė esą maloniai nustebinti: kiekviename Lietuvos mieste sutikti kaip    laukiami svečiai, jautėsi gerbiami ir vertinami.

                      Mūsų rajono vadovus kariai informavo, kad spalio 23-iąją (laikas dar bus tikslinimas) Skaruliuose planuojamas pratybų „Baltijos piranija" dalyvių sutikimas su visuomene, svečiais iš Vilniaus, užsienio bei žiniasklaidos atstovais.

 

Susitikimo metu