Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
SUŠAUKTAS PIRMASIS DARBO TARYBOS POSĖDIS
Įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, įmonėse, turinčiose 20 ir daugiau darbuotojų, turi būti įsteigtos Darbo tarybos. Darbo taryba – darbuotojų atstovaujamas organas, ginantis darbuotojų profesines, darbo, ekonomines ir socialines teises ir atstovaujantis jų interesams.
Jonavos rajono savivaldybės administracija Darbo tarybos rinkimus surengė 2018 m. kovo 19 d. Juose dalyvavo 143 darbuotojai. Į Darbo tarybą išrinkti: Mindaugas Gritėnas, Žaneta Januškienė, Karolina Petrenčiuk, Ramutė Štuikienė ir Vytautas Kaminskas.
Darbo taryba savo įgaliojimus įgyja ir pradeda vykdyti Darbo kodekse nustatytas funkcijas susirinkusi į pirmąjį posėdį. Pirmąjį darbo tarybos posėdį turi sušaukti rinkimų komisijos pirmininkas. 2018 m. kovo 23 d. toks posėdis ir buvo sušauktas.
Rinkimų komisijos pirmininkė Eleonora Slovikaitė perdavė visus dokumentus, susijusius su Darbo tarybos rinkimais. Šiame pirmajame Darbo tarybos posėdyje visų Darbo tarybos narių balsų dauguma buvo išrinkta Darbo tarybos pirmininkė – Ramutė Štuikienė ir sekretorė – Karolina Petrenčiuk.
Posėdyje patvirtintas Darbo tarybos reglamentas, kuriame nurodytos Darbo tarybos teisės ir pareigos, veiklos organizavimas bei kitos nuostatos.

