Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS – DVIGUBA ŠVENTĖ
Vakar Jonavos sporto arenoje Socialinių paslaugų centras paminėjo veiklos dešimtmetį, o visi socialiniai darbuotojai – savo profesinę šventę.
Jei prieš dešimt metų teikta tik pagalba namuose, tai šiuo metu – jau visas paslaugų spektras: pagyvenusiems, neįgaliesiems, vienišiems asmenims, probleminėms šeimoms ir jų vaikams, pabėgėliams, smurto aukoms ir smurtautojams, priklausomybės ligomis sergantiems bei kitiems, išgyvenantiems krizę Jonavos rajono gyventojams.
„Mūsų centras bendram tikslui vienija socialinius darbuotojus, individualios priežiūros specialistus, slaugytojus, kineziterapeutus, psichologus, socialinius pedagogus, užimtumo organizavimo ir kitus specialistus. Esu dėkinga jiems už ryžtą ir norą eiti kartu", – sakė Socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Bereznaja-Demidenko.
Socialinius darbuotojus sveikino LR ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, rajono meras Eugenijus Sabutis, LR Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėja-sekretorė Laima Slovikienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto (pirmininkė Birutė Platkauskienė) nariai, kiti svečiai.
Padėkos raštai, pasirašyti mero Eugenijaus Sabučio, buvo įteikti devyniolikai socialinių darbuotojų.
Kęstučio Putelio nuotr.

