Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
ŠIANDIEN JONAVOJE PASIRAŠYTAS SKAIDRIŲ RINKIMŲ MEMORANDUMAS
Š. m. birželio 30 d. Memorandumą dėl bendradarbiavimo kovojant su balsų pirkimu, siekiant užtikrinti tinkamą teisinę demokratinių, sąžiningų ir skaidrių rinkimų aplinką, pasirašė vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas, teisingumo ministras Juozas Bernatonis ir Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas.
Šiandien Jonavos rajono savivaldybėje lankėsi teisingumo ministras Juozas Bernatonis. „Memorandumas orientuotas ne tik į šiuos, bet, apskritai, į visus būsimus rinkimus. Bet kokie pažeidimai nedaro garbės nei mūsų valstybei, nei jos piliečiams. Į šį Memorandumą įsitraukė įvairios valstybės ar savivaldybės institucijos, įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, politinės partijos. Malonu, kad prie Memorandumo prisidėjo ir Jonavos rajono savivaldybė", – sakė ministras.
Memorandumą dėl bendradarbiavimo kovojant su balsų pirkimu pasirašęs Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius teigė, kad reikia kalbėti ir šviesti visuomenę. „Nei meras, nei teisingumo ministras rinkimų pažeidėjų negaudys, tai darys policija, tačiau pagrindinė prisijungimo prie Memorandumo esmė - informuoti gyventojus, jog tolerancijos balsų pirkimui negali būti. Savivaldybė ir rinkimų komisijos pirmininkai jokių pažeidimų taip pat netoleruos", - akcentavo rajono vadovas.
Memorandumo pasirašymo metu
K. Lukoševičiūtės nuotr.

