Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
PRATĘSTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS
Praėjusią savaitę Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, rajono Tarybos narys Povilas Garbauskas ir UAB „Jonavos paslaugos" direktorius Edmundas Mulokas lankėsi mieste- partneryje Kedzierzyn-Kozle dalyvauti miestų Kedzierzyn ir Kozle susijungimo 40-mečio šventėje bei pratęsti Jonavos rajono savivaldybės bendradarbiavimo sutartį su Kedzierzyn-Kozle miestu.
Jonaviečių, kurie lankėsi keliose įmonėse, vietos girininkijoje, delegaciją sutiko ir lydėjo miesto prezidentė Sabina Nowosielska, kt. oficialūs asmenys.
Kaip sakė delegacijos vadovas Eugenijus Sabutis, ne tik pasirašyta sutartis, bet ir diskutuota dėl tolesnio bendradarbiavimo kultūros ir švietimo srityje, galimybės keistis moksleivių grupėmis, veiklos ekologijos srityje ir pan. Kedzierzyn-Kozle vadovai išreiškė pageidavimą dėl jų miesto ir mūsų rajono verslininkų bendradarbiavimo, užsiimant abipusiai naudinga veikla.
Mūsų delegacijai didelį įspūdį paliko simfoninio orkestro koncertas 4 tūkst. vietų sporto ir pramogų salėje, o vienas miestų bendradarbiavimo iniciatorius - UAB „Jonavos paslaugos" direktorius Edmundas Mulokas - džiaugėsi susitikęs su savo senais draugais, su kuriais bendradarbiavimas tęsiasi jau 18 metų.
Kristina Lukoševičiūtė
Ryšiams su visuomene specialistė

