Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
PASIRAŠYTA MILIJONINĖ SUTARTIS
Praėjusią savaitę Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila pasirašė rangos sutartį su AB „Kauno tiltai" verslo vystymo direktoriumi Pranu Benečiu dėl Vasario 16-osios, A. Kulviečio ir Chemikų gatvių Jonavoje rekonstrukcijos darbų. Jų vertė – beveik 2 mln. eurų (1 863 369,25 Eur su PVM).
Numatomas gatvių dangų, šaligatvių ir pėsčiųjų-dviračių takų, vejos, lietaus nuotekų tinklų, gatvės apšvietimo, eismo saugumo priemonių (kelio ženklų, greičio mažinimo kalnelių ir pan.) įrengimas, kt.
Meras Mindaugas Sinkevičius vylėsi, kad darbai nesutrikdys įprasto miestiečių gyvenimo, tačiau tam tikrų nepatogumų bus. „Dėl pasikeitusio eismo, jo ribojimo vairuotojai piktinsis, tačiau kitaip suremontuoti gatvių, deja, nėra galimybės. Tiesiog reikės kiek pakoreguoti savo įprastą maršrutą", - sakė rajono vadovas.
Sutartis pasirašyta 2016 m. balandžio 21 d., darbai privalės būti atlikti per 18 mėnesių.
K. Diemintaitės-Stepšienės nuotr.

