Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
NACIONALINĮ DIKTANTĄ SAVIVALDYBĖJE RAŠĖ PENKIOS MOTERYS
Matyt, darbo dieną rašyti Nacionalinį diktantą sau gali leisti ateiti į savivaldybę ne kiekvienas: anksčiau, šeštadieniais, į Jeronimo Ralio salę susirinkdavo iki 30-ties jonaviečių, kai kurie – su šeimomis.
Šiandien į savivaldybę rašyti diktantą atėjo tik penkios moterys (į Viešosios bibliotekos interneto skaityklą – vienas): buhalterė Skirmuntė Morkūnienė, inžinierės specialybę turinti Regina Zaleckienė (kartu diktantą rašydavusi ir dukra, bet šiandien studentei – paskaitos), bibliotekininkė Nataša Kvietkienė (nepraleido nė vieno karto, rašė dešimtą kartą), bendrosios praktikos slaugytoja Živilė Paulauskaitė bei šachmatų trenerė Bronė Narakaitė.
Jubiliejinį tekstą (Nacionalinis diktantas rašomas dešimtą kartą) skaitė televizijos laidų vedėjas Marijus Žiedas. Šiemet pasirinktas Alvydo Šlepiko tekstas „Bedugnė".
K. Lukoševičiūtės nuotr.

