Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

Mokytojai ir abiturientai kviečiami skiepytis COVID-19 ligos vakcina

Mokytojai ir abiturientai kviečiami skiepytis COVID-19 ligos vakcina pexels.com nuotr.

Raginame registruotis visus norinčius 65 metų amžiaus ir vyresnius asmenis, švietimo įstaigų darbuotojus ir neformaliojo ugdymo specialistus, abiturientus, sulaukusius 18 metų amžiaus.

Registracijos telefonai: 8-349-69015; 8-349-69016.

Vakcinuotis asmuo gali ne anksčiau kaip praėjus 180 dienų po persirgimo Covid-19 liga.

Vyriausybė pritarė, kad prioritetine tvarka valstybės lėšomis būtų skiepijami visi pedagogai ir visi darbuotojai, turintys tiesioginį, nors ir trumpalaikį, kontaktą su mokiniais ar studentais. Taip pat teisę skiepytis turi ir abiturientai. 

Anot Vyriausybės pranešimo, toliau būtų skiepijami visi ikimokyklinio ugdymo pedagogai, dalykų ir neformaliojo švietimo mokytojai, dėstytojai ir švietimo įstaigų darbuotojai, taip pat ir pvz., valytojai, darbuotojai, teikiantys maisto tiekimo ar kitas paslaugas ir turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais ar studentais, ar būnantys patalpose, kuriose lankosi mokiniai ar studentai.

Bus skiepijami ir mokytojai, kurie važinėja dirbti į lietuviškas mokyklas užsienyje, taip pat laisvieji mokytojai. Prioritetiniame sąraše – ir mokyklose dirbantys savanoriai bei abiturientai.

Prioriteto tvarka galės pasiskiepyti sporto treneriai, sveikatos mokslų studijų krypčių programų studentai, dalyvaujantys praktiniuose užsiėmimuose arba atliekantys praktiką asmens sveikatos priežiūros įstaigose ir vaistinėse.

Skiepijimą organizuoja vietos savivaldybės.

Šiuo metu iš viso yra pasiskiepiję 37 tūkst. ugdymo įstaigų darbuotojų, antrą kartą – 19 tūkst.