Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

Mobili programėlė

Mobili programėlė A. Reipos nuotr.

Jau nuo šiandien startuoja nauja mobilioji aplikacija „Jonava E-Bus“ , kurią vakar, rugsėjo 27 d., pristatė UAB „Jonavos autobusai“. Ši programėlė leis susimokėti už autobuso bilietą be grynųjų pinigų. Toks bilietas galios 30 minučių ir jo galiojimo laiku galima bus persėsti į bet kurį kitą autobusą mieste ir tęsti savo kelionę.

Šią programėlę sukurti ir paskatino nuolat brangstančios grynųjų pinigų administravimo operacijos, kasmet bendrovė „Jonavos autobusai“ už grynųjų pinigų tvarkymą (inkasavimą) ir administravimą vidutiniškai išleisdavo apie 12 tūkstančių eurų. Aplikacijos „Jonava E-Bus“ sukūrimas atsiėjo apie 5 tūkst. eurų, tad tikimasi, kad jos naudojimas sumažins grynųjų pinigų operacijas. Taip pat aplikacijos sukūrimui nemažai įtakos padarė ir pandeminė situacija, kuomet buvo raginama atsisakyti grynųjų pinigų atsiskaitymo.

„Tikimės, kad ilgainiui gyventojai įvertins šio atsiskaitymo būdo patogumą. Be to, rajono tarybai pateiktas sprendimo projektas dėl kainodaros, kuri skatintų ir siūlytų papildomas nuolaidas naudojantis programėle „Jonava E-Bus“, - kalbėjo rajono meras Mindaugas Sinkevičius pridurdamas, kad ateityje vertėtų turėti bendrą, vieningą bilietą visame Kauno regione, kuomet su vienu QR kodu galėtume keliauti ir į kitus miestus.

Daugiau info apie mobiliąją programėlę: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.neimantasjocius.autobusai