Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

Ministras A. Dulkys Jonavoje: jei nesusitarsime – nebus investicijų

Ministras A. Dulkys Jonavoje: jei nesusitarsime – nebus investicijų A. Reipos nuotr.

Jonavos rajono savivaldybėje ir Jonavos ligoninėje antradienį lankėsi LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, kurio rajono ir gydymo įstaigos vadovai teiravosi apie ministerijos planuojamą ligoninių tinklo reformą.

Kaip teigia Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, savivaldybei, kuri yra VšĮ „Jonavos ligoninė“ steigėja ir dalininkė, rūpi įstaigos likimas ir reformų rezultatas, todėl labai svarbu išgirsti reformatorių poziciją iš pirmų lūpų.

„Po susitikimo su ministru susidarė įspūdis, kad iki šiol iš kitų ministerijos atstovų ir Valstybinės ligonių kasos (VLK) galėjome gauti perdėm kategoriškų signalų mūsų ligoninės atžvilgiu.

Ministras šiandien patikino, kad niekas dar nėra nuspręsta, laukia ilgos diskusijos, tačiau pripažino – jei nesusitarsime, nesulauksime  ES investicijų.

Kadangi tikime Jonavos ligoninės perspektyvomis, o ir skaičiai rodo, kad įstaiga turi pacientų, yra lankoma, teikia reikalingas paslaugas, darysime viską, kad ji veiktų“, - po susitikimo kalbėjo rajono meras M. Sinkevičius.

Jo teigimu, kad savivaldybė tiki savo ligoninės ateitimi, rodo kasmet iš rajono biudžeto įstaigai skiriamos investicijos.

Savivaldybės biudžeto lėšomis pastaruoju metu buvo šiuolaikiškai suremontuotas Vaikų ligų skyrius, atliktas Patologijos skyriaus stogo remontas, antrame aukšte įrengtas Dienos chirurgijos skyrius, įsigyta rentgeno diagnostikos įranga.

Savivaldybė kompensuoja atvykstančių medikų kelionės išlaidas, investuota į kitas veiklos sritis. Vien pernai savivaldybės indėlis Jonavos ligoninės reikmėms sudarė daugiau kaip pusę milijono eurų.