Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
„LIETAVOS“ FUTBOLININKUS PALYDĖJO Į A LYGĄ
Šiandien Jonavos rajono savivaldybės vadovai simboliškai palydėjo „Lietavos" futbolo klubą į A lygą. Rajono meras Mindaugas Sinkevičius, linkėdamas sėkmės, žadėjo pagal galimybes stebėti futbolo varžybas „gyvai", linkėjo pergalių, kuo mažiau traumų. Tuo pačiu, priminęs apie lažybų skandalus tiek Europos, tiek Lietuvos futbole, vienareikšmiškai akcentavo: „Mes – už skaidrų žaidimą, jokių nešvarių reikalų, jokių pagundų!"
Startuojantiems A lygoje Jonavos futbolininkams – puiki proga parodyti savo galimybes, tai – savotiška investicija į ateitį. Gera žinia ta, kad šį rudenį centriniame stadione jau turėtų būti įrengta dirbtinė danga, tikimasi, kad galbūt atsiras verslo žmonių, norinčių investuoti į futbolo klubą.
Meras Mindaugas Sinkevičius linkėjo pergalių, kovingumo, o administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila užėmus A lygoje 3-iąją vietą su šypsena žadėjo premiją.
„Lietavos" vyriausiasis treneris Robertas Poškus komandos vardu pažadėjo nenuvilti, tuo labiau, kad varžyboms pasirengta tinkamai.
Kristina Lukoševičiūtė
Ryšiams su visuomene specialistė
K. Lukoševičiūtės nuotr.

