Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
LANKĖSI MOLDOVOJE
Lapkričio pradžioje Jonavos rajono savivaldybės delegacija (mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, rajono Tarybos narė Birutė Platkauskienė) lankėsi Moldavijos Respublikoje, mieste-partneryje Vadul lui Voda.
Mūsų miesto delegaciją priėmė Vadul lui Voda meras Iuri Onofriiciuc, miesto Tarybos nariai, administracijos darbuotojai, įstaigų vadovai. Į Vadul lui Voda šventę taip pat atvyko italų, rumunų (su Pučioasos miestu bendradarbiavimo sutartį yra pasirašiusi ir Jonava) delegacijos.
Vadul lui Voda mieste iškilmingai atidarytas naujas Kultūros centras (KC). Jame – moderni salė su galimybe žiūrėti kino filmus, garso įrašų studija, atskira patalpa, skirta jaunimo renginiams; KC įkurtas miesto muziejus. Artimiausiu metu į KC bus perkelta miesto muzikos mokykla, kuri šiuo metu yra mažame avarinės būklės pastate. Atidarymo proga vyko loterija be pralaimėjimų. Pagrindinį prizą – televizorių – laimėjusi Pučioasos delegacijos atstovė jį padovanojo Vadul lui Voda kultūros centrui.
Jonaviečiai taip pat lankėsi Moldovos sostinėje Kišiniove, Vadul lui Voda ikimokyklinio ugdymo ir kitose švietimo įstaigose, merijoje. Aptartos tolesnio bendradarbiavimo galimybės. Vasarą Vadul lui Voda viešėjo skautai iš Jonavos rajono, dabar lauksime vaikų iš Vadul lui Voda viešnagės pas mus.

