Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

KALĖDŲ EGLĖS KELIONĖ Į JONAVĄ

 

                      Šiandien operatyviai ir sklandžiai Šveicarijos kaime buvo nukirsta 11 metrų eglė, kuri Sąjūdžio aikštėje visą mėnesį džiugins jonaviečių ir jų svečių akis.

                      Kandidatė į Kalėdų eglę augo arti namo, o visai šalia jos driekėsi elektros laidai. Todėl, kad būtų saugu, pirmiausia darbus pradėjo AB „Lesto", vėliau darbų ėmėsi UAB „Jonavos paslaugos" ir UAB „Egsta".

                      Eglės šeimininkas Edvardas Lukoševičius sakė, kad žaliaskarė buvo pasodinta prieš 34-erius metus jo dukros Linos, kuriai tada buvo vieneri, garbei.

                      Mūsų svetainėje, kaip pamenate, buvo paskelbtas balsavimas Kalėdų eglei rinkti. Per trumpą laiką balsavusiųjų skaičius pasiekė 1929. Už Šveicarijos k. eglę pasisakė 49 proc. (942), Kauno g. 102-ojo namo kieme augančią – 42 proc. (801), „Lietavos" pagrindinės mokyklos kiemą puošiančią – 8 proc. (145), o sodų bendrijos „Draugystė" žaliaskarę – 2 proc. (41).

                  Primename, kad Miesto eglės įžiebimo šventė – gruodžio 4 d. 17.00 val.; Sąjūdžio aikštėje šventiniu laikotarpiu šurmuliuos Kalėdinis miestelis, o gruodžio 24-31 dienomis mažuosius džiugins karuselė.

 

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ

Ryšiams su visuomene specialistė

 

Ruošiamasi kirsti eglę

 

Į dangų...

 

Jonavos m. seniūnijos vyr. specialistas Ignas Stundys (kairėje) įteikė suvenyrą Edvardui Lukoševičiui už miestui dovanotą eglę

 

Tuoj žaliaskarė bus saugiai pritvirtinta kelionei į Jonavą...

 

K.Lukoševičiūtės nuotr.