Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

Kalėdų eglė bus statoma Santarvės aikštėje, vėl kuriamas eglučių miestelis

Kalėdų eglė bus statoma Santarvės aikštėje, vėl kuriamas eglučių miestelis A. Reipos nuotr.

Pagrindinė Jonavos Kalėdų eglė šiemet bus statoma Santarvės aikštėje prie savivaldybės. Toks sprendimas priimtas įvertinus šalia Sąjūdžio aikštės gyvenančių jonaviečių prašymus, o taip pat ir gyventojų nuomonę visą savaitę trukusioje apklausoje.

Pasak rajono mero Mindaugo Sinkevčiaus, dalis J. Ralio gatvės gyventojų skundėsi dėl triukšmo montuojant eglę Sąjūdžio aikštėje ir renginių metu leidžiamos muzikos.

„Todėl nusprendėme pasiūlyti idėją perkelti Kalėdų eglę į Santarvės aikštę – toliau nuo gyvenamųjų namų ir arčiau Kalėdinių eglučių miestelio. Tokiu būdu visi pagrindiniai šventiniai renginiai bus sukoncentruoti vienoje vietoje, patogioje tiek gyventojams, tiek ir šventės organizatoriams.

Kaip jau tapo įprasta, atsiklausėme jonaviečių nuomonės – dalis, suprantama, norėtų matyti eglę tradicinėje vietoje, tačiau dauguma sutinka eglę perkelti, todėl pabandysime“, - sako M. Sinkevičius.

Rajono mero ir savivaldybės facebook paskyrose vykdytose gyventojų apklausose jonaviečiai paliko apie 700 įrašų. Susumavus visas nuomones, didesnė dalis pritarė pasiūlymui perkelti eglę į Santarvės aikštę.

Rajono mero teigimu, šiemet Jonavoje, Ramybės skvere, jau trečius metus bus statomas Kalėdinių eglučių miestelis, kurio pagrindiniais akcentais taps jonaviečių sukurtos eglutės.

Meras kviečia rajono įstaigas ir įmones jau dabar pradėti gaminti originalias eglutes, kurios kasmet sulaukia ypač didelio gyventojų ir miesto svečių susidomėjimo bei kuria ypatingą kalėdinę dvasią Jonavoje.