Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
JONAVOS ARKLIŲ PAŠTO STOTIS PAMINĖJO SUKAKTĮ
Jonavos krašto muziejuje jonaviečiai paminėjo arklių pašto stoties 180-ąjį jubiliejų. Kauno ryšių istorijos muziejaus gidė Judita Burokaitė skaitė paskaitą „Senasis pašto traktas Sankt Peterburgas – Varšuva. Kauno – Daugpilio ruožo pakelės statiniai, 1836 m."; prisiminimais pasidalijo net 50 metų ryšių sistemoje dirbęs Jeronimas Šuliokas; susirinkusius sveikino rajono Tarybos narė Birutė Platkauskienė, projekto „Pašto traktas: Sankt Peterburgas-Kaunas-Kalvarija-Varšuva 2014" edukacinio žygio vadovas Gintautas Babravičius.
Renginio dalyviams buvo pristatyta Kauno ryšių istorijos muziejaus paroda „Pašto kelias", dokumentinis filmas „Pašto traktas: Sankt Peterburgas-Kaunas-Kalvarija-Varšuva 2014".
Jonaviečiai dalyvavo akcijoje „Išsiųsk artimui atviruką", kurią rėmė AB „Lietuvos paštas" (išsiųsti 66 atvirlaiškiai), klausėsi saksofonisto Mariaus Libo.
K. Lukoševičiūtės nuotr.

