Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
JONAVOJE LANKĖSI VIDAUS REIKALŲ MINISTRAS
Šiandien vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis susitiko su Jonavos rajono savivaldybės meru Mindaugu Sinkevičiumi. Kalbėta apie planuojamą pabėgėlių priėmimą ir su tuo susijusį Ruklos miestelio saugumą; apie Jonavos rajono policijos komisariato tvarkymo darbus bei savivaldybės pagalbą; diskutuota dėl aktyvesnės AB „Achema" priešgaisrinės kontrolės ir nuolatinių pratybų organizavimo; kitais rajonui svarbiais klausimais.
Pasitarime taip pat dalyvavo vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius, ministro patarėjas Tomas Beržinskas, rajono mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos r. policijos komisariato viršininkas Vigintas Lukošius, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Viktoras Kolesnikovas.
Po spaudos konferencijos (vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, viceministras Elvinas Jankevičius, meras Mindaugas Sinkevičius atsakė į respublikos bei rajono žiniasklaidos klausimus) svečiai išvyko į Ruklos pabėgėlių priėmimo centrą.
Spaudos konferencijos metu (iš kairės į dešinę): Mindaugas Sinkevičius, Saulius Skvernelis, Elvinas Jankevičius
K. Lukoševičiūtės nuotr.

