Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

JANINOS MIŠČIUKAITĖS MENO MOKYKLOJE NUSKAMBĖJO II RESPUBLIKINIO STYGINIŲ INSTRUMENTŲ PJESIŲ KONKURSO „CRESCENDO“ AIDAI

 

           Respublikinis styginių instrumentų pjesių II konkursas „Crescendo", kurį organizavo mokyklos stygininkų skyrius, vyksta kas dveji metai.       

           Konkurse dalyvavo 70 jaunųjų stygininkų (smuiko ir violončelės instrumentas),  juos ruošė 60 pedagogų ir akompanuojantys koncertmeisteriai iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus, Ukmergės, Utenos, Radviliškio, Kėdainių, Elektrėnų, Jurbarko bei Jonavos  muzikos (meno) mokyklų.

           Vertinimo komisijos pirmininkė  – Nijolė Prascevičienė (Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos smuiko mokytoja ekspertė), komisijos narės: Ramunė Bandzaitytė  (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos smuiko mokytoja ekspertė) ir Irena Čepulkovaja (Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos violončelės mokytoja metodininkė).

          Konkurso dalyviai varžėsi 3 amžiaus grupėse. Džiaugiamės, kad puikiai sekėsi ir mūsų mokyklos ugdytiniams.

A grupės diplomantai: Smiltė Petrošiūtė (violončelės 1 klasė,  mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L. Ragožina); Radvilė Eimutytė (smuiko 1 klasė, mokytoja V. Verikienė, koncertmeisterė S. Reznikovienė).

B grupės diplomantai: Paulina Bartaševičiūtė  (smuiko 3 klasė, mokytoja V. Draskinienė, koncertmeisterė L. Ragožina); Gerardas Lisauskas (violončelės 4 klasė, mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L. Ragožina).

A grupės laureatai: Luknė Jurevičiūtė (smuiko 2 klasė, mokytoja V. Verikienė, koncertmeisterė L.  Ragožina); Gabrielė Dobrovolskytė (violončelės 2 klasė, mokytoja R. Razmienė, koncertmeisterė L.  Ragožina).

C grupės laureatė: Aneta Ulachovičiūtė (smuiko 6 klasė, mokytoja V. Draskinienė, koncertmeisterė L. Ragožina).

           Dėkojame konkurso rėmėjams: laikinai einančiam savivaldybės mero pareigas Eugenijui Sabučiui, Jonavos rajono savivaldybės administracijai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, rajono žiniasklaidos atstovams – „Jonavos žinioms", „Naujienoms", kabelinei televizijai „AVVA".

           Pasak vertinimo komisijos narių ir Janinos Miščiukaitės meno mokyklos direktorės R. Jurgilienės, tariame: „Lik sveikas, respublikinis konkurse, iki susitikimo, tarptautinis konkurse „Crescendo-2019".  

 

 

Janinos Miščiukaitės meno mokyklos inf.

 

Konkurso akimirkos