Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
IŠRINKTI MERAI JONAVOS IR ŠAKIŲ RAJONŲ SAVIVALDYBĖSE BEI SEIMO NARYS ANYKŠČIŲ-PANEVĖŽIO RINKIMŲ APYGARDOJE
Vakar, gegužės 7 d., baigėsi savivaldybių tarybų narių- merų rinkimai Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybėse bei Seimo nario rinkimai Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje.
Pirmojo balsavimo rato metu (š. m. balandžio 23 d.) nė vienam kandidatui nesurinkus reikiamos balsų daugumos, gegužės 7-ąją vyko pakartotinis balsavimas, kuriame varžėsi du kandidatai, pirmame rinkimų ture gavę daugiausia balsų.
Iš viso pirmojo balsavimo rato metu rinkimuose dalyvavo 29 685 (31,25 proc.) visų balsavimo teisę turinčių rinkėjų, pakartotiniame balsavime – 24 813 (26,13 proc.) rinkėjų.
Išankstiniais duomenimis, mero vietą Šakių rajono savivaldybėje užims Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Edgaras Pilypaitis (surinkęs 56,97 proc. rinkėjų balsų); Jonavos rajono savivaldybėje – Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas Eugenijus Sabutis (surinkęs 77,49 proc. rinkėjų balsų).
Seimo nario mandatą Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje iškovojo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Antanas Baura (surinkęs 64,21 proc. rinkėjų balsų).
Galutiniai rinkimų rezultatai, išnagrinėjus visus skundus, VRK bus patvirtinti ne vėliau kaip per 7 dienas po rinkimų (t. y. iki š. m. gegužės 14 d.).
Rinkimų rezultatai bus paskelbiami VRK interneto svetainėje.
Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos inf.

