Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
IŠ KONKURSO GRĮŽO SU DIPLOMU
Savaitgalį Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje įvyko IX tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis-konkursas „Sąskambiai 2017" .
Jame dalyvavo ir penki Janinos Miščiukaitės meno mokyklos ugdytiniai. Sėkmė lydėjo jaunąją smuikininkę ir pianistę – sesutes dvynukes Rusnę ir Viltę Markevičiūtes (jų pedagogės – Violeta Draskinienė (smuikas), Daiva Petrošienė (fortepijonas).
Mergaitės pelnė diplomančių vardus, grodamos kartu kameriniame ansamblyje.
Janinos Miščiukaitės meno mokyklos inf.

