Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
Į MOKYKLĄ – SU DVIRAČIU
Rugsėjo 19 d. „Neries" pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai pakviesti nebūti priklausomi vien nuo automobilių, įsijungti į Europos judriosios savaitės kampaniją ir į mokyklą atvykti dviračiu.
Ankstyvą rytą į mokyklą ne vienas atmynė dviratį. Artėjant vidurdieniui visi dviratininkai – 76 įvairių klasių mokiniai ir 7 mokytojai - jau rikiavosi mokyklos kieme. Keli akcijos organizatorių, kūno kultūros mokytojos Ž. Laurinavičienės ir sveikatos specialistės I. Kazokienės, sveikinimo žodžiai, smagios nuotraukos ir linksmai nusiteikusi aktyvaus gyvenimo būdo propagavimo grupė pasuko į šalia mokyklos esantį dviračių taką.
Trasa tęsėsi vaizdinga Neries pakrante iki pat naujojo tilto per Nerį. Kelionė neprailgo, vaikai nuolat dalijosi įspūdžiais, kai kurie atrado dar vieną vaizdingą maršrutą šeimos išvykoms. Grįžus prie mokyklos jau laukė padėkos akcijos dalyviams, o netrukus Jonavos policijos komisariato pareigūnė L. Paklina ir Prevencijos poskyrio patrulis R. Dirma ženklino visų pageidaujančių dvirates transporto priemones. Akcijos metu paženklinti 32 dviračiai.
Dviratis – tai ne tik ekologiška, ekonomiška transporto priemonė , bet ir puikus būdas atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, stiprinti sveikatą, aktyviai praleisti laisvalaikį. Kol dar nesibaigė dviračių sezonas, kvieskite draugus šiltą pavakarę pasivažinėti dviračių takais ir pasigrožėti rudenėjančia gamta.
Daiva Balandienė
Lietuvių kalbos mokytoja, žygio dalyvė

