Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
Į MOKYKLĄ - MINDAMI DVIRAČIŲ PEDALUS
Ankstų rytą, kai Jonavą gaubė tirštas rūkas, į mokyklą skubėjome smagiai mindami dviračių pedalus. Minėdami Tarptautinę dieną be automobilio, rinkomės kieme. Vėliau gimnazijos direktorius Arūnas Rimkus, pavaduotojos, mokytojai ir 163 mokiniai leidosi į trumpą kelionę po mūsų miestą.
Stabtelėjusius Santarvės aikštėje sveikino Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila.
Riedėdami dviračiais atkreipėme visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai. Aktyviausi buvo I d klasės mokiniai (auklėtoja Audronė Petrauskaitė): jiems atiteko saldusis prizas.
Daiva Sirtautienė
Jeronimo Ralio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

