Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
GRAŽIOS VISIEMS ŠVENTĖS!
Šiemet Velykų šventė mus džiugina jau įpusėjus pavasariui. Laukėme jos kaip stebuklo, kaip dvasinio atsinaujinimo prisikėlus Kristui: atverkime savo širdis gėriui, būkime jautresni, supratingesni.
Sveikiname artėjančių Šv. Velykų proga, linkime, kad Jūsų visų šeimose skleistųsi ramybė, santarvė ir harmonija.
Prie šventinio stalo susitikime su draugais, pamirškime kasdienius rūpesčius ir darbus, pabendraukime, pasidalykime širdies šiluma, kartu su vaikais ridenkime velykinius margučius ir pasidžiaukime, kad esame kartu.
Tegul pabudusi gamta sušildo Jūsų širdis. Su gražia pavasario švente!
Eugenijus SABUTIS Valdas MAJAUSKAS
Laikinai einantis savivaldybės mero pareigas Administracijos direktorius

