Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
GERSIME SKANŲ IR KOKYBIŠKĄ VANDENĮ
UAB „Jonavos vandenys" užbaigė didžiulį projektą, rekonstruojant vandens gerinimo įrenginius. Oficialiame objekto atidaryme dalyvavo rajono vadovai, Aplinkos projektų valdymo agentūros atstovės (APVA), Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas, įmonės stebėtojų taryba ir rangovai – UAB „Eigesa".
Padėkos žodžius ir rangovams, ir įmonės „Jonavos vandenys" direktoriui V. Kudokui išsakė rajono meras M. Sinkevičius. B. Miežutavičius, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas, UAB „Jonavos vandenys" įvardijo kaip vieną iš novatoriškiausių šalies įmonių, gebančių įsisavinti didžiulius projektus.
Tradiciškai UAB „Eigesa" vadovas E. Baravykas įteikė simbolinį raktą. V. Kudokas už pagalbą ir paramą įgyvendinant projektą apdovanojo simboliniu vandens lašu M. Sinkevičių, B. Miežutavičių, APVA, E. Baravyką, techninę priežiūrą vykdžiusį A. Česlikauską, S. Krasnikovą, direktoriaus pavaduotoją. Dar vienas „Vandens lašas" perduotas susisiekimo ministrui R. Sinkevičiui.
Tradiciškai perkirpta juostelė ir surengta ekskursija po rekonstruotas patalpas.
Audra Odinienė
UAB „Jonavos vandenys" atstovė ryšiams su visuomene
J. Lieponės nuotr.

