Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ BUKONYSE

                      Gruodžio 2 d. Bukonių kaime vyko Eglutės įžiebimo šventė, kuri ne tik suartino Bukonių kaimo bendruomenės narius, bet ir skatino žodžiais bei darbais išreikšti meilę ir šilumą vienas kitam. Šventės organizatoriai: Bukonių seniūnija, Bukonių kultūros centras, mokykla-daugiafunkcis centras ir kaimo bendruomenė siekė suvienyti, pralinksminti, leisti atitrūkti nuo įtampos ir rūpesčių kaimo bendruomenės narius ir šventės svečius. 

                      Eglutės įžiebimo šventė prasidėjo 5-6 klasių mokinių giesme „Vai tu, voveraite, leliumai".           Kalėdų eglę įžiebė Bukonių seniūnijos seniūnas Arturas Narkevičius, pasveikinęs visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, palinkėjęs, kad artėjančią kalėdinę dvasią, šilumą ir gėrį visi jaustų ne tik per Šv. Kalėdas, bet ir kiekvieną dieną.

                       Eglutės įžiebimas vainikuotas zuikio ir Kalėdų senelio pasirodymu. Vaikai linksminosi, šoko, dainavo. O visi susirinkusieji vaišinosi arbata, sausainiais ir džiaugėsi galimybe pabendrauti, pabūti kartu.

                       Nuoširdžiai dėkojame visiems, puošusiems eglutę, organizavusiems šventę ir joje dalyvavusiems.

 

                   Dovilė Bisigirskienė, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja

                   Dalia Autukienė, Bukonių kaimo bendruomenės pirmininkė