Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK
DĖKOJO UŽ ILGAMETĮ DARBĄ
Gegužės 12-oji buvo paskutinė darbo diena UAB „Jonavos vandenys" direktoriui Vytautui Kudokui: jis išėjo į pensiją.
Bendrovės vadovą („Jonavos vandenyse" dirbo 46 metus, iš jų 27 – įmonės direktoriumi) pagerbti ir padėkoti už ilgametį darbą atvyko ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, laikinai einantis mero pareigas Eugenijus Sabutis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, kt.
J. Lieponės nuotr.

