Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Projektų vadybos akademija

   Jonavos „Lietavos" pagrindinė mokykla kartu su asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai" įgyvendino projektą „Projektų vadybos akademija". Projekto veikla vyko gegužės-birželio mėnesiais. Projekte dalyvavo 8-13 metų mokiniai, projektą mokykloje įgyvendino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė. 12 projekto dalyvių mokėsi dirbti komandoje, žaidė ir žaisdami mokėsi kurti projektus. Mokiniai dirbo ne tik mokyklos aplinkoje, bet aplankė ir ne vieną įstaigą Jonavoje.
   Pirmojo užsiėmimo metu mokiniai susipažino, sužinojo projekto tikslą, susikūrė taisykles. Savo projektą skyrėme Jonavos miesto jubiliejui. Ir siekdami projekto įgyvendinimo lankėmės Jonavai svarbiose vietose: krašto muziejuje, kartu su gidu vaikščiojome miesto senamiesčiu ir domėjomės Jonavos miesto istorija, taip aplankėme Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią ir jos požemius. Domėjomės Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro veikla, įgyvendinamais projektais, renginiais. Taip pat lankėmės geležinkelio stotyje, o Jonavos jaunimo centre bei Jonavos rajono savivaldybėje domėjomės, kaip kuriami projektai. Keliavome pėsčiomis iki bažnyčios Skarulių kaime, nuo kurio kildinamas Jonavos miestas. Projekto metu atlikome daug kūrybinių užduočių, žaidėme mokomuosius žaidimus. Vėliau mokiniai patys pasikeisdami  tapdavo vadovais ir žaisdami mokėsi suburti komandą, įgyvendinti nesudėtingą veiklą.
   Paskutinio užsiėmimo metu vaikai kvietėsi svečius, ruošėsi projekto pristatymui. Sukūrė savo kelionių žemėlapį, draugiškų rankų ratą, o projektų medis paskutinę projekto dieną pasipuošė lapeliais, ant kurių vaikų mintys ir atsiliepimai apie įvairias projekto veiklas, kurias rašydavo kiekvieno užsiėmimo pabaigoje. Susitikimo metu svečiams pristatėme projekto veiklą, rodėme nuotraukas, kuriose fiksavome smagias akimirkas, taip pat žaidėme komandinius žaidimus. Džiaugiamės sėkmingu projekto įgyvendinimu. Ir dėkojame vaikams, kad buvo šaunūs projekto dalyviai, su kuriais buvo smagu dirbti drauge.

Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė, "Lietavos" pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui