Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

Pašaukė tarnauti, kas toliau?

Pašaukė tarnauti, kas toliau? Lietuvos kariuomenės nuotr.

2022 m. sausio 5 d. Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijoje buvo sudaryti 2022 m. karo prievolininkų sąrašai. Į sąrašus atsitiktine tvarka įtraukta apie 54 tūkst. 18–24 m. amžiaus jaunų žmonių, o į tarnybą bus pašaukti 3828 karo prievolininkai.

Šiandien sąrašai jau viešai prieinami interneto puslapyje: https://sauktiniai.karys.lt.

Atradus savo pavardę šauktinių sąrašuose jaunuoliui dažnai kyla baimė ir nežinomybė. Neretai aplanko ir klausimai, kas bus toliau ar net, kaip privalomosios karo tarnybos galima išvengti.

Dėl šių priežasčių svarbu tą nežinomybę išsklaidyti, suteikiant jauniems žmonėms reikalingos informacijos ir parodant, jog nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba – tai ne bausmė, o galimybė įgyti pagrindinį karinį pasirengimą, siekti karjeros Lietuvos kariuomenėje, atlikti pareigą Tėvynei.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kartu su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos Kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba 2022 m. sausio 12 d., trečiadienį, 18:00 val., kviečia visus į virtualų renginį „Pašaukė tarnauti, kas toliau“ (https://fb.me/e/18fQq7y6j) . Virtualiame susitikime jauniems žmonėms su viceministru, karo prievolės ir komplektavimo tarnybos direktoriumi, buvusiais šauktiniais ir kariais bus sudaryta erdvė gauti atsakymus apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą.

Būtina registracija: http://bit.ly/PasaukeTarnautiKasToliauRegistracija

Platesnė informacija: http://bit.ly/Sudaryti2022SauktiniuSarasai

Kilus klausimams, kreiptis: Lukas Kornelijus Vaičiakas, LiJOT Prezidentas, Didžioji g. 8-5, 01128, Vilnius│Tel. +370 622 79237