Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

PARENGTAS 2014-2020 M. LIETUVOS IR RUSIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMOS SPAV ATRANKOS DOKUMENTAS IR PRIIMTAS SPRENDIMAS

 

Informacija apie parengtą 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) atrankos dokumentą ir priimtą sprendimą

Programos rengimo organizatorius: Viešoji įstaiga Jungtinis techninis sekretoriatas, Konstitucijos per. 7, LT-09308 Vilnius, tel. (8 5) 248 7233, faks. (8 5) 261 0498, el. p. sigita.baronaite@vilniusjts.eu, interneto svetainės adresas http://www.vilniusjts.eu/.

Programos pavadinimas: 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programa.

Programos tikslai: 1 tikslas – vietos kultūros skatinimas ir istorinio paveldo išsaugojimas; 2 tikslas – socialinės integracijos skatinimas ir kova su skurdu; 3 tikslas – parama vietos ir regiono geram valdymui; 4 tikslas – sienų valdymo ir sienų saugumo skatinimas, mobilumo ir migracijos valdymas.

Priimta strateginio pasekmių aplinkai vertinimo atrankos išvada: vadovaujantis vertinimo subjektų išvadomis ir norminiais teisės aktais, programos strateginis pasekmių aplinkai vertinimas nebus atliekamas.

Su vertinimo subjektų išvadų įvertinimo pažyma ir programos atrankos vertinimui atlikti dokumentu galima susipažinti organizatoriaus buveinėje adresu Konstitucijos per. 7, LT-09308 Vilnius ir interneto svetainėje http://www.vilniusjts.eu/.