Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

INFORMUOJAME APIE BENDRĄJA TVARKA PARENGTĄ ŽEMĖS SKLYPO UŽUSALIŲ K., UŽUSALIŲ SEN., JONAVOS R., DETALŲJĮ PLANĄ

Informuojame apie bendrąja tvarka parengtą žemės sklypo (kad. Nr. 4638/0003:496) Užusalių k., Užusalių sen., Jonavos r., detalųjį planą.

Planavimo organizatoriai: Sandra Tamulytė, gyv., Draugystės g. 90-15, Kaunas, tel. 8 673 52243.
Planavimo tikslas: žemės sklypo padalinimas į du sklypus, pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimas iš žemės ūkio į kitą (naudojimo būdas – gyvenamosios teritorijos, naudojimo pobūdis – vienbučių ar dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos), teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimo bei statybos reglamentų nustatymas pagal Jonavos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinius.

Susipažinti su detaliojo plano sprendiniais galima nuo 2012-12-10 iki 2013-01-07 plano rengėjo patalpose (Žemaičių g. 15A, Kaune) ir Užusalių seniūnijoje.

Viešas susirinkimas įvyks 2013-01-07 11 val. Plano rengėjo patalpose (Žemaičių g. 15A, Kaune). Vieša ekspozicija rengiama 10 darbo dienų iki viešo susirinkimo tiek Užusalių seniūnijos patalpose, tiek rengėjo patalpose. Pasiūlymai dėl teritorijų planavimo dokumento planavimo organizatoriui teikiami raštu iki viešo susirinkimo ir jo metu, taip pat konsultavimosi metu. Asmenys, gautą atsakymą, kad į jų pateiktus pasiūlymus neatsižvelgta parengtame teritorijų planavimo dokumente, gali apskųsti valstybinę teritorijų planavimo priežiūrą vykdančiai institucijai per mėnesį nuo jiems išsiųsto laiško (atsakymo į pateiktą pasiūlymą) gavimo dienos.


Plano rengėjas: UAB „Kauno architektai", adresas Žemaičių g. 15A, Kaunas, tel.: (8 37) 210161 el.p.: info@kaunoarchitektai.lt