Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

VERSLI LIETUVA

           

            Šią savaitę Jonavos rajono savivaldybės meras Bronislovas Liutkus, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Vykintas Česlovas Jakštas, VšĮ Jonavos turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Monika Sinkevičiūtė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų specialistas Mantas Simanavičius dalyvavo renginio „Versli Lietuva" pristatyme Kaune.

            Laikinojoje sostinėje šis renginys numatomas balandžio mėnesį, į jį kviečiamos Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Raseinių bei Kėdainių rajonų savivaldybės.

            Organizuojamą renginį „Versli Lietuva" pristatė Smulkaus ir vidutinio verslo departamento  prie Ūkio ministerijos direktorė Živilė Glaveckaitė bei UAB „Publicum Events" socialinių ir visuomeninių projektų konsultantė Rita Karpuvienė. Šio renginio tikslas – skatinti visų Lietuvos žmonių verslumą. Organizatoriai planuoja lauke parengti Ūkininkų alėją (joje žmonės galės prekiauti tik pačių pagamintomis prekėmis, Lietuvoje užauginta produkcija); koncertuos rajonų muzikiniai kolektyvai. Taip pat į „Verslią Lietuvą" bus pakviesti kiekvieno rajono žinomi žmonės (politikai, sportininkai, menininkai, kt.). Nuošalyje neliks jaunimas. Jiems bus skirti pranešimai „Apie verslą jaunimui", „Moksleivio verslas, dalyvavimas konkurse ir kaip įgyvendino verslą", „Mokyklų bendruomenės iniciatyvų geroji praktika, regioninis pavyzdys".

            Ypač bus laukiami smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, kurie sėkmingai vykdo savo veiklą ir galėtų apie tai papasakoti renginio dalyviams, kt. Tikimasi, kad šiame (kaip ir kituose) renginyje bus iki 2000 dalyvių, o pats projektas sulauks didelio visuomenės dėmesio.

 

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ

Ryšiams su visuomene specialistė          

 

 

Meras B.Liutkus pasižymėjo, kas iš Jonavos krašto galėtų dalyvauti šiame renginyje

 

V.Č.Jakštas (viduryje) ir M.Simanavičius (dešinėje) su Kaišiadorių r. savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėju Antanu Jurgaičiu pristatymo metu

 

K.Lukoševičiūtės nuotraukos