Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai
DUK
DUK

TEGUL JONAVA TAMPA SAVANORIŠKOS VEIKLOS SOSTINE

 

Lietuvoje bus išrinktos ir paskelbtos penkios Savanoriškos veiklos sostinės, kuriomis tapti gali pretenduoti visi šalies miestai bei miesteliai. Iškovoję Savanoriškos veiklos sostinės titulą miesto ar miestelio gyventojai savo gyvenamojoje vietoje organizuos įvairias savanoriškas veiklas, į kurias galės įsitraukti visa bendruomenė.

 

Pagalvok, ką norėtum pakeisti savo mieste, ir pasiūlyk savanoriškos akcijos idėją - užpildyk šią anketą. Ir galbūt Tavo miestas - JONAVA - taps Lietuvos savanoriškos veiklos sostine: tai ir džiugus savanorių darbo įvertinimas, ir paskata naujai veiklai.

 

Jei miestą, kuriame gyveni, skelbsime Savanoriškos veiklos sostine, susisieksime su Tavimi ir pakviesime į susitikimą su visais aktyviais bendruomenės nariais. Savanoriškos veiklos sostinėmis bus paskelbti penki Lietuvos miestai ir miesteliai, vienam miestui titulas priklausys vieną mėnesį.

 

Daugiau informacijos rasi čia, jei kyla klausimų, rašyk el. paštu sostine@eurodesk.lt

 

Jei turi minčių, bet nedrąsu vienam/vienai inicijuoti jų įgyvendinimą, ateik į Jonavos jaunimo centrą, esantį Chemikų g. 136, II aukšte, arba rašyk el. pašto adresu jjcentras@gmail.com ir padarysime tai KARTU!

 

VEIK(iam) !!!

 

Rūta ŽMUIDZINAITĖ

Jaunimo reikalų specialistė