Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

DUK

DUK

TARPTAUTINIS JAUNIMO MAINŲ PROJEKTAS

PARK AS A BOOK BOOK AS A MUSEUM yra tarptautinis jaunimo mainų projektas, apjungiantis  šiuolaikinio meno ir istorinio sodo kontekstus. Jo metu skirtingų sričių dalyviai iš Lietuvos ir Vokietijos sieks suvokti kultūros paveldą kaip įdomų šiandienos kultūros įvykį. Programa parengta remiantis aktualiomis Lietuvos ir užsienio istorinių parkų bei muziejų problemomis. Pagrindinis jos akcentas - reflektuojant Europos Sąjungos  vaizdinius  užmegzti ryšį su vietos bendruomene, surengiant bendrą ekspoziciją ir atvirą, kitokią parodą Žeimių dvaro sodyboje, DNG (Domas Noreika Gallery).

Siekiama išplėtoti muziejus, kad galerijos/muziejaus veikla padėtų tobulėti žinių visuomenei, o muziejinės vertybės būtų prieinamos visuomenei ir pasauliui.

Parodos lankymas – iki š. m. rugsėjo 21 d., šeštadieniais nuo 11.00 iki 17.00 val. Žeimių dvaro sodyboje, Domas Noreika Gallery.


 

Organizatorius: VŠĮ „Ars communis"

Kooperacija: DNG, ZemAt, Garten Dreams

Projektas iš dalies finasuojamas „Veiklus jaunimas", Jonavos kultūros centras

 

Tarptautinių jaunimo mainų „Parkas kaip knyga, knyga kaip muziejus" dalyviai