Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

RAIGARDE PASIRAŠYTA SUTARTIS

 

            Neseniai Jonavos r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Kaminskas su Vietos veiklos grupės vadovais Raimundu Volbergu ir Petru Vyšniausku buvo išvykę į Raigardo (Lenkija) savivaldybę pasirašyti bendradarbiavimo sutarties.

            Parengtas jau antrasis bendras tarptautinis projektas „Susipažinkime artimiau". Jis finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų, projekto trukmė – iki š.m. kovo 31 d. Lenkijai skirta 68 812,83 EU, Jonavos rajono savivaldybei – 30 tūkst. eurų.

            Pagrindinis projekto tikslas – ilgalaikio bendradarbiavimo per sieną užmezgimas, supažindinimas su savo kultūra, tradicijomis, papročiais, taip pat patirties mainai, naujų pažinčių užmezgimas tarp partnerių.

            Planuojama organizuoti dailės mokymus, keistis meno kolektyvais (koncertai), įsigyti muzikos instrumentų. Mūsų savivaldybės pagrindinė šio projekto dalyvė – Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla.

            Sutartį Raigarde pasirašė jo meras Česlavas Karpinskis ir Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Kaminskas.

Tą pačią dieną Jonavos delegacija susitiko su Seinų seniūnu Ričardu Gžybovskiu: diskutuota bendradarbiavimo, tarptautinių projektų įgyvendinimo, kitais klausimais.

 

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ

Ryšiams su visuomene specialistė

 

 

Sutarties pasirašymo metu