Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai
DUK
DUK

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2022: įmonės kviečiamos teikti paraiškas

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2022: įmonės kviečiamos teikti paraiškas

Savo veikloje socialinės atsakomybės principus taikančios įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse ir iki spalio 10 d. teikti paraiškas.

Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2022 konkurse varžomasi dėl šešių nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“, „Negalią turintiems žmonėms draugiškiausia įmonė“.

Kiekviena iš šių NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas ir mažas įmones; vidutines įmones; dideles įmones.

Išskirtinį dėmesį visuomenei, darbuotojams ir aplinkai pademonstravusi įmonė, kuri 2022 m. prisidėjo prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje, bus pagerbta prestižine nominacija „Metų socialiai atsakinga įmonė“. Ji bus skirta įmonei, pateikusiai paraiškas į kelias ar visas nominacijas ir pasiekusiai didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse.

Paraiškų formos

Informacija dėl paraiškų teikimo

  • Pretenduojantiems į nominaciją „Metų socialiai atsakinga įmonė" atskiros paraiškos teikti nereikia.
  • Jei nominacijai ar nominacijoms pretendentą teikia ne jis pats, o kitas asmuo, toks siūlymas turi būti  iš anksto suderintas su pretendu – įmone ir kartu su paraiška turi būti pateiktas  tai patvirtinantis (-ys) dokumentas (-ai).
  • Paraiškos Word formatu ir pasirašytos teikiamos iki 2022 m. spalio 10 d. imtinai elektroniniu paštu post@socmin.lt. 
  • Kyla papildomų klausimų? Daugiau informacijos suteiks Darbo teisės grupės patarėja Liudvika Gražulienė, tel. +370 687 29 395, el. p. liudvika.grazuliene@socmin.lt

Apie Nacionalinius atsakingo verslo apdovanojimus

Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas (NAVA) – tai nuo 2008 m. vykdoma valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

Šis konkursas skatina gerąją įmonių konkurenciją ne siekiant pelno, o didinant savo socialinę atsakomybę.

Nuo 2013 m. šiuos apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.