Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRO 2011 M. KOVO MĖN. ORGANIZUOJAMŲ RENGINIŲ PLANAS

                           

 

         

Eil. Nr.

Renginio pavadinimas

Renginio

organizatoriai

Renginio

data

Renginio vieta

Pastabos

1

2

3

4

5

6

 

I. Jonavos rajono mokinių olimpinis festivalis

A. Jakštas

 

 

 

1.1.

Svarsčių kilnojimo varžybos

 

A.Jakštas

A.Špokas

1 d.

13 val.

Senamiesčio gimnazija

Dalyvauja 7 rajono BLM komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.2.

5-6 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

A.Jakštas

 

3 d.

13 val.

JKKSC

Dalyvauja 3 miesto BLM komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.3.

5-6 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

A.Jakštas

7 d.

13 val.

JKKSC

Dalyvauja kaimo 6  BLM  komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.4.

Krepšinio varžybos

A.Jakštas

G. Mazurevičius

 

14-16

13 val.

Jeronimo Ralio vidurinė

mokykla

Dalyvauja miesto  4 berniukų BLM komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.5.

Smiginis

A.Jakštas

E.Bagdonavičienė

15 d.

13 val.

SŠC

Dalyvauja rajono 7 mergaičių ir 7 berniukų  BLM komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.6.

Virvės traukimo varžybos

A.Jakštas

D. Urnikis

 

17 d.

13 val.

JKKSC

Dalyvauja miesto 3 BLM  komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.7.

3-4kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

A.Jakštas

14 d.

13 val.

JKKSC

Dalyvauja kaimo 6  BLM  komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.8.

Krepšinio 3x3 varžybos

A.Jakštas

G. Mazurevičius

L. Gailius

29 d.

13 val.

Justino Vareikio (B),

Raimundo Samulevičiaus

(M) pagrindinės mokyklos

Dalyvauja kaimo 5 mergaičių ir 9 berniukų  BLM komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

1.9.

Gimnastika

Jakštas

Mažeikiėnė

31d.

13 val.

Raimundo Samulevičiaus pagrindinė mokykla

 

Dalyvauja miesto BLM pradinių klasių 2 mergaičių ir 2 berniukų komandos, pateikusios išankstines paraiškas.

 

II. Lietuvos mokinių olimpinis festivalis

LMKKSC

A.Jakštas

 

 

 

2.1.

Svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

 

19 d.

 

Kaunas,

(8 37) 423 218

Dalyvauja rajoninių varžybų mokykla nugalėtoja.

2.2.

5-6 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos

 

12 d.

Kėdainiai,

(8 347) 331 00

Dalyvauja miesto varžybų mokykla nugalėtoja.

2.3.

3-4 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

 

12 d.

Kėdainiai,

(8 347) 331 00

Dalyvauja rajoninių varžybų nugalėtoja - Justino Vareikio pagrindinės mokyklos komanda.

2.4.

Krepšinis

 

26-27 d.

 

Dalyvauja miesto varžybų mokykla nugalėtoja.

2.5.

Stalo teniso tarpzoninės varžybos

 

12 d.

11 val.

Joniškio SC

(8 610) 439 98

Dalyvauja Senamiesčio gimnazijos vaikinų komanda.

2.6.

Smiginis

 

19 d.

11 val.

Jonava, Suaugusiųjų švietimo centras

Dalyvauja rajoninių varržybų nugalėtojai.

2.7.

5-6 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos

 

26 d.

11 val.

Kėdainiai,

(8 347) 331 00

Dalyvauja kaimo varžybų mokykla nugalėtoja.

2.8.

3-4 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

 

26d.

11 val.

Kėdainiai,

(8 347) 331 00

Dalyvauja kaimo varžybų mokykla nugalėtoja.

2.9.

Kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinės varžybos

 

25 d.

11 val.

Šiauliai, maniežas, Daukanto g. 25

(8 41) 430 711

Dalyvauja Bukonių pagrindinės mokyklos berniukų komanda, Užusalių vidurinės mokyklos mergaičių komanda.

3.0.

Virvės traukimo finalinės varžybos

 

26d.

12.30 val.

Panevėžio KKSC lengvosios atletikos maniežas, Liepų al.4. (8 37) 224 683

Dalyvauja rajoninių varržybų nugalėtojai.

3.1.

Mergaičių (96 m.) salės futbolo 5x5 finalinės varžybos

 

5 d.

 

Jonavos Neries pagrindinė mokykla

Dalyvauja Ruklos pagrindinės mokyklos mergaičių komanda.

3.2.

Mergaičių tinklinio tarpzoninės varžybos

 

19-20 d.

 

Dalyvauja Senamiesčio gimnazijos mergaičių komanda.

 

3.3

Berniukų tinklinio tarpzoninės varžybos

 

19-20 d.

 

Dalyvauja Jeronimo Ralio vidurinės mokyklos berniukų komanda.

 

 

IV. NKL čempionatas

NKL

V. Vaškevičius

 

 

 

4.1.

Jonavos „TRIOBET" – Šilutė

 

10 d.

17 val.

JKKSC salė

 

4.2.

Jonavos „TRIOBET"  – Kauno „Erelita-KTU"

 

18d.

17 val.

JKKSC salė

 

 

V. Tinklinio sporto mokyklų čempionatas (97 m.)

L.Darandovienė

25-26 dienomis

Pagal atskirą pranešimą

 

 

VI. Rajoniniai renginiai

 

 

 

 

6.1.

Jonavos rajono krepšinio lygos pirmenybės

Jonavos sporto klubas

 

 

Pagal atskirą tvarkaraštį

6.2.

Braziliškų šaškių pirmenybės

NSK „Joneidra"

A. Fomkinas

Antrdieniais nuo 16 val.

Šeštadieniais nuo 10 val.

JKKSC, III aukštas

 

6.3.

Šaškių turnyras Kovo 11-osios dienai paminėti

NSK „Joneidra"

A. Fomkinas

12 d.

10 val.

JKKSC, III aukštas

 

6.4.

Jonavos stalo teniso pirmenybės (jaunučių)                             

S.Bureika

 

Pagal atskirą pranešimą

 

 

VII. Bėgimas "A. Kulviečio paminklas-Jonava"

JKKSC

11d.

10 val.

 

Pagal atskirą tvarkaraštį

 

 

Direktorės pavaduotojas suaugusiųjų sportui                                                                        Alfredas Jakštas