Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

JONAVOS JAUNIMO CENTRAS KVIEČIA

Jonavos jaunimo centre veikla nesustoja! Š. m. kovo 21-25 dienomis čia ras ką veikti tiek meninę sielą turintys, tiek konstruktyviu mąstymu pasižymintys jaunuoliai.

 

Kovo 21 d., pirmadienį, 14 val. kviečiame į atvirą paskaitą, skirtą paminėti Tarptautinę rasinės diskriminacijos panaikinimo dieną. Šio renginio metu Pabėgėlių priėmimo centro gyventojai supažindins susirinkusiuosius su savo gyvenimu Lietuvoje, įvardys problemas, kurias patiria būdami toli nuo savo namų, atsakys į užduotus klausimus.

 

Kovo 23 d., trečiadienį, 15 val. vyks darbo grupės, skirtos Jonavos jaunimo politikos situacijai gerinti, susitikimas, o nuo 17 val.dekupažo pamokėlė. Pabodo papuošalų dėžutės išvaizda? Nori atnaujinti seną kėdę? Ateik, ir Monika pamokys, kaip tai padaryti, o tu pats tai išbandysi savo rankomis. Mes suteiksime priemones, tu pasirūpink daiktu, kurį nori dekupažuoti. Taip popietė, skirta kūrybiškumui, niekada neprailgs.

 

Kovo 24 d., ketvirtadienį, 13 val. vyks tarpžinybinis susitikimas, kurio metu ketinama pristatyti ir aptarti Jonavos rajono jaunimo problematikos tyrimo „Mokinių ir jų požiūrio į darbą ir verslumą" rezultatus. Nuo 18 val. tradiciškai – stalo žaidimų vakaras, kurio metu stalo žaidimų entuziastas Saulius Sabaitis pamokys, kokių taisyklių reikia laikytis žaidžiant vieną ar kitą žaidimą. Šio vakaro metu jaunuoliai ne tik smagiai leidžia laisvalaikį bendraudami, mokydamiesi ir žaisdami, bet ir demonstruoja bei treniruoja savo loginio mąstymo sugebėjimus ir derybų įgūdžius.

 

Na, o jei nė viena iš išvardytų veiklų Tavęs nesudomino, kasdien Jaunimo centre nuo 13 val. gali žaisti stalo tenisą, kartu su draugais išgerti arbatos puodelį ar žiūrėti mėgstamas laidas per televiziją. Tad griebk draugą už parankės ir apsilankyk Jonavos jaunimo centre!

 

Kontaktas: Jonavos jaunimo centras, Chemikų g. 136, II a., el. paštas: ruta.zmuidzinaite@jonava.lt, lina.galvydyte@jonava.lt Tel.: (8-349) 475 16.