Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai
DUK
DUK

DĖL EUROPOS VERSLININKYSTĖS SAVAITĖS RENGINIŲ

            2011 m. spalio 3-9 dienomis Europos Komisija organizuoja Europos verslininkystės savaitę (Savaitę), kurios metu 37 Europos valstybėse vyks renginiai, skirti verslumo ir inovacijų kultūrai skatinti, verslininkų ir valdžios institucijų įvaizdžiui gerinti bei bendravimui stiprinti.

            2010 m. Europos verslininkystės savaitės metu Europos valstybėse buvo surengta 1500 verslumo skatinimo renginių. Plačiau apie tai rasite internetiniame tinklapyje

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/entrepreneurship/sme-week/

            LR Ūkio ministerija kviečia  visas organizacijas ir suinteresuotus asmenis nacionaliniame lygmenyje ir regionuose 2011 m. rugsėjo ir spalio mėnesiais organizuoti Savaitės renginius. Tai puiki galimybė reklamuoti savo organizacijos vykdomą veiklą, kuri skatina smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą bei įkvepia potencialius verslininkus.

            Norėdami organizuoti renginį kaip dalį Savaitės renginių, užpildykite naujo Savaitės renginio formą, esančią http://ec.europa.eu/enterprise/intsub/sme-week/index.cfm , kuri automatiškai patvirtinti bus persiųsta Savaitės nacionalinei koordinatorei Lietuvoje, Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo departamento Smulkaus ir vidutinio verslo politikos skyriaus vedėjai Ramintai Krulikauskienei. Apie pasiūlyto renginio statusą ir patalpinimą Europos Komisijos tinklalapyje būsite informuoti el.paštu.

            Ūkio ministerija laukia Jūsų idėjų, pastabų, pasiūlymų.

 

 

                                                                                Savivaldybės inf.