Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Projektai
DUK

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE 2010 M. LAPKRIČIO MĖNESĮ

Š.m. lapkričio mėnesį vykusio Antikorupcijos komisijos posėdžio metu buvo analizuota, kaip vykdomi 2010 m. spalio 12 d. posėdyje komisijos priimti nutarimai, aptarti šiemet per devynis mėnesius vykę viešieji pirkimai, informuota dėl š.m. gruodžio 8 d. dalyvavimo konferencijoje, vyksiančioje LR Seime „Korupcijos prevencija – skaidrumo link".
Posėdyje dalyvavęs administracijos direktorius Valerijus Krugliakovas informavo, kad  jo 2010 m. lapkričio  22 d. įsakymu Nr.13B-1507 asmeniu, atsakingu už korupcijos prevenciją Savivaldybėje,  paskirtas administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Kaminskas. Sąrašas pareigybių, kurias galima susieti su korupcijos tikimybe, šiuo metu yra rengiamas.
Antikorupcijos komisijos pirmininkas Algimantas Dabašinskas, nariai Gintautas Brukas, Saulius Jakimavičius domėjosi, kaip vyksta Sporto, sveikatingumo ir pramogų komplekso (SSPK) statybos darbai, Kauno gatvės, Jonavos kultūros centro, kt. objektų renovacija. A.Dabašinskas akcentavo, kad savivaldybės administracija, organizuojanti ir vykdanti darbus SSPK pagal pasirašytą sutarties SV-4 10/03-153 priedą Nr.1, turi pateikti apmokėjimui dokumentus Kūno kultūros ir sporto departamentui iki šių metų gruodžio 15 d.
Posėdžio metu apie 2010 metais vykdytus viešuosius pirkimus kalbėjo ir į komisijos klausimus atsakė Viešųjų pirkimų ir informatikos skyriaus vedėjas Remigijus Osauskas.


Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ
Ryšiams su visuomene specialistė