Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

JONAVOJE PADAUGĖS SOCIALINIŲ BŪSTŲ

 

Jonavos rajono savivaldybė įgyvendina du projektus „Socialinio būsto plėtra, renovuojant daugiaaukštį pastatą, esantį S.Dariaus ir S.Girėno 1A, Jonavoje, patalpas" ir „Socialinio būsto plėtra, renovuojant daugiaaukštį pastatą, esantį S.Dariaus ir S.Girėno 1A, Jonavoje, patalpas, II etapas" pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai" priemonę "Socialinio būsto plėtra ir jo kokybės gerinimas" (VP3-1.1-VRM-04-R).

Planuojamų renovuoti patalpų išplanavimas buvo bendrabučio tipo: gyvenamosios patalpos be komunalinių patogumų, bendrose patalpose nebuvo sanitarinių mazgų vyrams ir moterims, dušo patalpos - tik pastato rūsyje, kuris praktiškai buvo neeksploatuojamas. Siekiant išspręsti minėtas problemas, atlikti projektavimo darbai, kurių metu buvo suprojektuotas bendrabučio patalpų perplanavimas, inžinerinių sistemų modernizavimas, stogo ir fasado apšiltinimas ir butų su komunaliniais patogumais įrengimas.

I etapo metu, kuris planuojamas baigti iki 2013 m. lapkričio mėn., buvo renovuotas pastato stogas, inžinerinės sistemos, įrengtas liftas neįgaliesiems bei šiuo metu baigiami įrengti 32 (28  dviejų kambarių ir 4 trijų kambarių), šiuolaikinių normų reikalavimus atitinkantys socialiniai būstai IV ir V pastato aukštuose. I etapo projekto vertė - 2.099.848,54 Lt, iš kurių 1.741.280,27 Lt  - ES struktūrinių fondų lėšos.

2012 m., pasirašius antro etapo finansavimo ir administravimo sutartį, buvo pradėti įrenginėti socialiniai būstai II ir III pastato aukštuose. Juose bus įrengti 32 (28 dviejų kambarių ir 4 trijų kambarių) būstai. Artimiausiu metu planuojami pradėti ir fasado šiltinimo darbai, todėl būstai bus gražūs ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. II etapo projekto vertė - 1.614.780,82 Lt, iš kurių 1.208.529,00 Lt  - ES struktūrinių fondų lėšos.

Įgyvendinus abu projektus, įrengtuose butuose planuojama apgyvendinti 150 asmenų, turinčių teisę į socialinį būstą, todėl pagerės gyvenamoji aplinka ir kokybė, mažės socialinė atskirtis, bus mažinami gyvenimo aplinkos ir kokybės skirtumai tarp šalies pagrindinių miestų ir Jonavos.

 

                                                     Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

 

Renovuojamas S.Dariaus ir S.Girėno g. 1A pastatas