Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai
DUK
DUK

FABRIKO GATVĖS DALIES REKONSTRAVIMAS

 

 

Projektas Nr.  VP2-4.4-SM-02-R-21-029

 

Projektas vykdomas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra" įgyvendinimo priemonę VP2-4.4-SM-02-R „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra".

Pagrindinis projekto tikslas – gerinti ir plėsti transporto infrastruktūrą, mažinti neigiamą transporto poveikį aplinkai ir kurti verslui palankią aplinką, rekonstruojant Jonavos, kaip Kauno regiono miesto, gatves.

Viena iš intensyviausių miesto gatvių – Fabriko gatvė, vedanti į pramoninį miesto rajoną, kur įsikūrę dauguma miesto įmonių bei yra gyventojų darbo vietų, Jonavos „Lietavos" pagrindinė mokykla, komercinės paskirties objektų. Projekto metu rekonstruojama Fabriko gatvės dalis. Fabriko gatvės pradžia – sankryža su J.Basanavičiaus gatve, pabaiga kerta geležinkelį ir pereina į Ąžuolų g. ir kerta Stoties g. Bendras gatvės ilgis yra 1,35 km. Prieš rekonstrukciją Fabriko gatvės važiuojamosios dalies plotis svyravo nuo 6 m iki 9 m, danga buvo duobėta, ištrupėjusi, kelio bortai nuskilę, šaligatvių danga nelygi, vietomis iškilnota, lietaus nuotekų tinklų nebuvo.

Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis rekonstruota Fabriko gatvės dalis nuo susikirtimo su Girelės gatve iki sankryžos su Mažąja gatve (iš viso 386 m), autobusų sustojimuose  įrengti suoliukai ir šiukšliadėžės, įrengtas gatvės apšvietimas bei lietaus nuotekų surinkimo sistema.

Rangos darbus vykdo UAB „Fegda", o darbų techninę priežiūrą atlieka UAB „Statybų koordinatoriai".

2013-06-11 LR susisiekimo ministro įsakymu skirtas finansavimas šiam projektui. ES lėšomis įgyvendinamo projekto vertė  - apie 1.341 tūkst. Lt, iš jų – 1.280 tūkst. Lt Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšos, o 60,3 tūkst. Lt – Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

 

                      Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.