Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai
DUK
DUK

Rudens šventė "Sename Jonų dvare"

2022 Rugsėjo 24 d. 10:00 - 18:00 / Jonavos miestas photo
Rugsėjo 24 d. prie Šv. apašt. Jokūbo bažnyčios susitikime rudens šventėje „Sename Jonų dvare“!
 
Turbūt kiekvienas puikiai žinote, jog Jonavos istorija yra neatsiejama didikų Kosakovskių, įvairių bajorų giminių ir daugybės jų dvarų – Barborlaukio, Beržų, Lokėnėlių, Bartonių, Skarulių, Žeimių dvarų - iš kurių iki šių dienų išliko vos keli.
 
Rudens šventės metu prikelsime dvariškąjį gyvenimą! Scenoje apsilankys „bajoras ir bajorienė“, o kiekvienas seniūnijų ir bendruomenių kiemelis pavirs dvaro valdų dalimi. Šventėje taip pat bus išrinktas jauniausias ūkininkas ir gražiausia sodyba, derliumi puikuosis ūkininkai, dailių dirbinių įsigyti kvies tautodailininkai, liaudies meistrai ir kiti auksarankiai, o Jonavos rajono seniūnijų ir bendruomenių kiemeliai kaip visuomet stebins išmone, smagiomis veiklomis ir gardžiais patiekalais.
 
Jonavos kultūros centro, TIC ir muziejaus darbuotojai pasiūlys kūrybinių dirbtuvių, kvies išsiųsti senovinį atvirkaiškį ar nusifotografuoti teminiame foto kampelyje, pavaišins „valgykloje“. Dvarų atstovai suteiks informacijos apie dvarus Jonavoje. Galbūt šventėje sutiksime ir tikrų bajorų? Pažadame, staigmenų ir įdomybių netrūks!
 
Šventės programa:
10-17 val. Rudeninė mugė (dalyvauja ūkininkai, amatininkai, liaudies meistrai)
12-17 val. Spalvingieji Jonavos r. seniūnijų ir bendruomenių kiemeliai
13 val. Jonavos r. kapelų, liaudies ir folkloro ansamblių programa
15 val. Grupė BALIUS
16 val. Atlikėjas EDMUNDAS KUČINSKAS